• Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Tréningy pod vedením Juraja Tabaka sú trefou do čierneho, pokiaľ hľadáte garantovaný úspech v budovaní Vašej postavy, kondície, sily či rýchlosti. Neodídete naprázno aj keď, povedzme, na pleciach nesiete veľkú zodpovednosť a chcete sa "len" odreagovať od ťažkého dňa či týždňa. Na každú možnosť som pripravený viac ako 10 ročnými skúsenosťami z oblasti trénerstva a výživy a Vy si môžete vybrať z môjho arzenálu tréningov a cvičiť Crossfit, Tabatu, HIIT, kruhové tréningy alebo sa rozhodnete obohatiť si tréningy prostrednísctvom karate a ďalšími bojovými umeniami a možno v sebe objaviť skrytý talent. 

Aj keď som vrcholový športovec a majster sveta a profesionálny trenér, tak som si zažil aj obdobie, kedy som netrénoval a to dosť dlhú dobu a aj preto sa možno práve do Vás viem vcítiť. Je normálne, že človek, ktorý nešportuje má návaly zlosti, býva nervózny, má výkyvy nálad. Možno aj práve Vy cítite ten zvláštny pocit, že Vám chýba niečo čo ste nikdy neskúsili. 

 

Dospelým, mladým aj najmenším sa pod mojím vedením dostane dostatok mnohými trénermi nezvládnutého či podceňovaného psychologického aspektu tréningu, Veľmi si na ňom zakladám a prináša to obrovské úspechy u bežných klientov tak aj u vrcholových športovcov. Nepredstavujte si pod tým siahodlhlé dialógy a vypočúvanie klientov mnou, ale skôr prirodzenú formu, ktorú si klient ani nevšimne, no napriek tomu pomôže. Ja som vždy tvrdil, že osobný tréner musí byť napoly pschlológ. 

A nakoniec... pozrite sa ako som vyzeral a citil sa ,z výrazu tváre, keď som prestal na rok s karate. Do formy napravo som sa dostal po 2 a pol mesiaci. Dokážete to aj Vy.

Cenník:

AKCIA na osobné tréningy

osobné tréningy -z 15 na 12 EUR/60 min

skupinové tréningy - 3,90 EUR.60 min

tréning dvojíc - z 11 na 9 EUR/60 min x 2 

Kompletné info nájdete po kliknutí tu:

                  www.upgym.sk