• Juraj Tabak

Skupinové tréningy v UP gyme začínajú už 30. apríla

Skupinové tréningy zatiaľ len pre mužov od 15 rokov do 100 rokov :) sa začínajú prvým oficiálnym grátis tréningom v pondelok 30. apríla v mojej telocvični UP Gym, ktorá sa nachádza v budove Domino - Dolné Rudiny 1, Žilina. Tréningy sú zamerané na rozvoj celkových telesných schopností klientov. Trénuje sa celé telo hlavne vlastnou váhou a ideálnymi pomôckami ako je švihadlo, fitlopta, ketlebely, flowin, bosu, medicinbaly, boxerské vrecia a lapy a ďaľšie veci. Tréningy prebiehajú klasickou rozcvičkou. väčšinou nasleduje kruhový tréning spojený s posliňovaním celého tela, rozvojom svalstva, kondície, sily, spaľovaním tuku a základy karate, boxu, kickboxu a sebaobrany a končí krátkym strečingom na záver, ktorý uvoľní celé telo aj myseľ. Ale teraz hlavné veci v odrážkach.- tréningy na zvýšenie kondície, sily, obratnosti, flexibility, nabratie skúseností z rôznych bojových umnení a sebaobrany.

- cena za 1 tréning - 3,90 EUR

- cena za 1 individuálny tréning, kde sa dohaduje čas individuálne, je teraz z 15 EUR 12

- každý klient má možnosť dať si urobiť jedálniček od Juraja Tabak, ktorý je aj výborný výživový poradca.

- miesto tréningov - budova Domino pri Rondli - Dolné Rudiny 1, 1. poschodie

- tréningy - pondelok, utorok, streda, štvrtok - 17:00 - 18:00

- nemusíte chodiť na každý tréning, môžete chodiť napríklad utorok a štvrtok. alebo pondelok, utorok a štvrtok alebo pokojne iba jeden deň v týždni, aj keď vtedy nemôžete očakávať výsledky ako pri tréningu viackrát do týždňa.

- k dispozícií máte 4 nové sprchy, 2 x toaletu, recepciu s možnosťou dania si rôznych nápojov s možnosťou relaxovania po tréningu alebo pred tréningom. K dispozícií je taktiež šatňa so skrinkou pre každého, masérňa s výborným športovým masérom, kancelária Juraja Tabaka, kde môžete konzultovať záležitosti ohľadom tréningu, stravy, diagnostiky, psychiky..., no a na záver samozrejme samotná telocvičňa plne vybavená potrebnými zariadeniami, vreciami, medicinbalmi, ketlebelmi, fitloptami, lapami na boxovanie, bosu, atď.


ZÁUJEMCI O TRÉNINGY SA PRIHLASUJÚ SA NA JURAJOV MAIL - jurajtabak@fitlinia.sk, ALEBO ČÍSLO - 0948 771 711, ALE NAJLEPŠIE JE SPRÁVOU NA FACEBOOKU PRIAMO TU- www.facebook.com/tabak.juraj


45 views0 comments

Recent Posts

See All