• Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Facebook Black Round
  • Twitter Black Round

Herectvo

Už od malička som chcel byť akčným hercom. Mojim vzorom bol Jean Claude Van Damme. Keď som sa s ním pred pár rokmi stretol bolo to pre mňa veľmi emotívne. Čo sa týka môjho herectva, účinkoval som v niekoľkých akčných krátkych filmoch. Ale stále sa držím vo forme, keby sa naskytla nejaká možnosť. Veď jedno z mojich mott je - Snívaj svoje sny, lebo iba ten kto ich má, má šancu, že sa mu splnia.

Modeling 

Robil som fotomodela pre viaceré firmy, najmä týkajúce sa bojových umení. Takisto mám za sebou pár módnych prehliadok. Modeling bol tiež jedným z mojich snov, ale nikdy neprekonal herectvo.

Písanie

Vo voľnom čase sa rád venujem písaniu blogu a takiso pracujem na mojej novej knížke. Už veľakrát som ju chcel vypustiť na svetlo sveta, ale vždy sa prihodilo niečo Čo som musel do knížky pridať. Ale verím, že to bude aujímavé čítanie. Môj blog si môžete prečítať na tejto stránke v časti novinky. 

János Olajos - kovač kostí

Vďaka veľkej snahe mňa a ľudí z môjho tímu sa nám podarilo uzavrieť dohodu s "Kovačom kostí" Jánosom Olajosom, ktorý je uznávaný v celej strrednej Európe a ľudia za ním jazdia stovky kilometrov aby sa uzdravili vďaka jeho šikovným a neštítim sa povedať zázračnými rukami. Keby som mal pomenovať čo robí, tak asi najlepšia definícia je najlepší chiropraktrik a liečiteľ široko ďaleko. Dokáže napraviť chrbticu, nohy, krk a všetko ostatné a zastaviť vaše bolesti a trápenie. Ak máte záujem dohodnúť si "sedenie", tak mi volajte na číslo 0948 771 711 a snáď ešte nájdeme termín aj pre vás. Pre lepšiu predstavu si môžete pozrieť priložený dokument o Lámačovy kostí. 

© 2023 by Alice Styles. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now